PolandPolen
EkstraklasaEkstraklasa
Ronde 4

Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław Voorspelling en Wedtips

KGHM Zaglebie Arena, Lubin
Incorrect
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 1
FT

Wedtips

43%
27%
30%
Zagłębie LubinGelijkspelŚląsk Wrocław
Resultaat
Zagłębie Lubin
43%
Totaal doelpunten
Under 2.5
53%
Beide scoren
Ja
53%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
35%
Asian handicap
H. Thuis -0.50
@ 2.12
47%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Zagłębie Lubin7
4Gelijkspelen
4Śląsk Wrocław
2.93Gem. Goals
53%Beide Scoren
73%Plus 2.5
15 aug 2026Zagłębie Lubin2-1Śląsk Wrocław
3 mei 2025Śląsk Wrocław3-1Zagłębie Lubin
4 nov 2024Zagłębie Lubin3-0Śląsk Wrocław
15 dec 2023Zagłębie Lubin1-2Śląsk Wrocław
29 jul 2023Śląsk Wrocław1-2Zagłębie Lubin
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław?
Ons model voorspelt Zagłębie Lubin met 43% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław?
Beide teams scoren: Ja (53% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław?
Onze dubbele kans is 1X met 35% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de Asian Handicap-voorspelling voor Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław?
Onze Asian Handicap-keuze is Zagłębie Lubin -0.50 met 47% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław gespeeld?
Zagłębie Lubin vs Śląsk Wrocław wordt gespeeld op 15 aug 2026 in KGHM Zaglebie Arena.

Aanvullende informatie

Zagłębie LubinZagłębie Lubin

Top scorers

J. Sypek
J. SypekMiddenvelder
1Goals
M. Reguła
M. RegułaAanvaller
1Goals

Assists

J. Sypek
J. SypekMiddenvelder
1Assists
M. Grzybek
M. GrzybekMiddenvelder
1Assists

Kaarten

F. Szymczak
F. SzymczakAanvaller
10
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

Top scorers

P. Banaszak
P. BanaszakAanvaller
1Goals

Assists

P. Samiec-Talar
P. Samiec-TalarMiddenvelder
1Assists

Kaarten

L. Ba
L. BaVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Zagłębie Lubin
WLLWD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

23 oktDbij Motor Lublin2-2
18 oktWvs Jagiellonia Białystok1-0
10 oktLbij Cracovia Kraków1-3
20 sepLvs Wisła Płock0-2
15 sepWbij Raków Częstochowa3-2
Śląsk Wrocław
LLLLW
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded2
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Wieczysta Kraków2-0
17 oktLbij Motor Lublin2-3
10 oktLvs Lech Poznań1-4
18 sepLbij Wisła Kraków1-2
12 sepLvs Korona Kielce1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden15
Gemiddeld Goals2.93
Beide Scoren53%
Meer dan 2.5 Goals73%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Zagłębie Lubin261.73 per spel
Śląsk Wrocław181.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Zagłębie Lubin6 (40%)
Śląsk Wrocław4 (27%)
15 aug 2026EkstraklasaZagłębie Lubin2-1Śląsk Wrocław
3 mei 2025EkstraklasaŚląsk Wrocław3-1Zagłębie Lubin
4 nov 2024EkstraklasaZagłębie Lubin3-0Śląsk Wrocław
15 dec 2023EkstraklasaZagłębie Lubin1-2Śląsk Wrocław
29 jul 2023EkstraklasaŚląsk Wrocław1-2Zagłębie Lubin
28 jan 2023EkstraklasaŚląsk Wrocław0-3Zagłębie Lubin
15 jul 2022EkstraklasaZagłębie Lubin0-0Śląsk Wrocław
27 feb 2022EkstraklasaŚląsk Wrocław0-0Zagłębie Lubin
29 aug 2021EkstraklasaZagłębie Lubin1-3Śląsk Wrocław
30 apr 2021EkstraklasaŚląsk Wrocław0-0Zagłębie Lubin
11 dec 2020EkstraklasaZagłębie Lubin2-1Śląsk Wrocław
1 mrt 2020EkstraklasaZagłębie Lubin3-1Śląsk Wrocław
21 sep 2019EkstraklasaŚląsk Wrocław4-4Zagłębie Lubin
25 feb 2019EkstraklasaŚląsk Wrocław2-0Zagłębie Lubin
14 sep 2018EkstraklasaZagłębie Lubin4-0Śląsk Wrocław

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.