Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Spanje
Primera RFEF - Groep 2
Ronde 2

Algeciras vs Antequera Voorspelling en Wedtips

Estadio Nuevo Mirador, Algeciras

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Algeciras Gelijkspel Antequera
Resultaat
Algeciras
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
1 Gelijkspelen
2
2.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
33% Plus 2.5
11 mrt 2026 Antequera 2-0 Algeciras
8 nov 2025 Algeciras 1-0 Antequera
22 mrt 2025 Antequera 1-3 Algeciras
21 dec 2024 Algeciras 1-1 Antequera
20 apr 2024 Algeciras 2-3 Antequera
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Algeciras vs Antequera?
Ons model voorspelt Algeciras met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Algeciras vs Antequera?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Algeciras vs Antequera?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Algeciras vs Antequera?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Algeciras vs Antequera gespeeld?
Algeciras vs Antequera wordt gespeeld op 15 nov 2026 in Estadio Nuevo Mirador.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Villarreal II 10 6 3 1 23 12 +11 21
2 Zaragoza 10 6 3 1 19 12 +7 21
3 Real Murcia 10 6 1 3 12 8 +4 19
4 Ibiza 10 5 2 3 17 13 +4 17
5 Real Jaén 9 4 4 1 13 9 +4 16
6 Alcorcón 10 3 6 1 18 10 +8 15
7 FC Cartagena 10 4 3 3 14 11 +3 15
8 Real Madrid II 10 4 3 3 13 11 +2 15
9 Gimnàstic 9 4 2 3 15 14 +1 14
10 Algeciras 9 4 1 4 13 13 0 13
11 Hércules 9 4 1 4 8 11 -3 13
12 Sant Andreu 10 3 3 4 12 12 0 12
13 Huesca 9 2 6 1 11 11 0 12
14 Atlético Madrid II 10 2 5 3 18 16 +2 11
15 Antequera 10 2 5 3 14 14 0 11
16 Rayo Majadahonda 9 2 1 6 7 10 -3 7
17 Águilas 9 1 4 4 9 15 -6 7
18 Europa FC 10 2 1 7 6 18 -12 7
19 Juventud Torremolinos 9 1 3 5 11 20 -9 6
20 Teruel 10 1 3 6 4 17 -13 6
Champions League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Algeciras
WWLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Real Madrid II2-0
17 oktWvs Hércules2-0
11 oktLbij Europa FC1-2
4 oktWvs Rayo Majadahonda1-0
26 sepWbij Juventud Torremolinos2-1
Antequera
LDLDD
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

1 novLvs Real Murcia0-1
24 oktDbij Huesca1-1
18 oktLbij Real Madrid II2-3
11 oktDvs FC Cartagena1-1
4 oktDbij Sant Andreu2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Algeciras81.33 per spel
Antequera71.17 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Algeciras2 (33%)
Antequera1 (17%)
11 mrt 2026 Primera RFEF - Groep 2 Antequera 2-0 Algeciras
8 nov 2025 Primera RFEF - Groep 2 Algeciras 1-0 Antequera
22 mrt 2025 Primera RFEF - Groep 2 Antequera 1-3 Algeciras
21 dec 2024 Primera RFEF - Groep 2 Algeciras 1-1 Antequera
20 apr 2024 Primera RFEF - Groep 2 Algeciras 2-3 Antequera
3 dec 2023 Primera RFEF - Groep 2 Antequera 0-1 Algeciras

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS