Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
2. Liga
Ronde 2

Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Beyoğlu Yeni Çarşı Gelijkspel Serik Spor
Resultaat
Beyoğlu Yeni Çarşı
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
61%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
1
3.25 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
2 apr 2025 Beyoğlu Yeni Çarşı 3-2 Serik Spor
13 okt 2024 Serik Spor 2-2 Beyoğlu Yeni Çarşı
2 mrt 2024 Beyoğlu Yeni Çarşı 2-0 Serik Spor
18 okt 2023 Serik Spor 2-0 Beyoğlu Yeni Çarşı
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Beyoğlu Yeni Çarşı met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor?
We verwachten Over 2.5 goals (61% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor gespeeld?
Beyoğlu Yeni Çarşı vs Serik Spor wordt gespeeld op 14 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Sakaryaspor 8 6 1 1 18 10 +8 19
2 Yeni Orduspor 8 6 0 2 19 9 +10 18
3 Adana 01 FK 8 5 2 1 17 11 +6 17
4 Ankara Demirspor 8 5 1 2 25 11 +14 16
5 24 Erzincanspor 7 4 3 0 15 9 +6 15
6 1461 Trabzon FK 8 3 3 2 16 13 +3 12
7 Kahramanmaraş İstiklalspor 8 3 2 3 11 11 0 11
8 Karacabey Belediyespor 7 3 2 2 9 12 -3 11
9 Beyoğlu Yeni Çarşı 7 3 1 3 15 12 +3 10
10 Bingölspor 8 2 4 2 9 9 0 10
11 Kütahyaspor 8 2 1 5 10 17 -7 7
12 Ankaragücü 7 2 3 2 13 9 +4 6
13 Kırklarelispor 7 1 2 4 6 11 -5 5
14 Fethiyespor 7 1 2 4 6 12 -6 5
15 İnegölspor 7 1 2 4 8 13 -5 2
16 Serik Spor 8 1 2 5 6 15 -9 2
17 İskenderunspor 7 0 1 6 5 24 -19 0
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Beyoğlu Yeni Çarşı
LLLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.8
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

28 oktLbij Silivrispor2-3
24 oktLbij Yeni Orduspor4-5
18 oktLvs Sakaryaspor1-2
11 oktLbij 24 Erzincanspor1-3
26 sepWvs İskenderunspor5-0
Serik Spor
LLLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktLvs Kütahyaspor0-2
18 oktLbij Kahramanmaraş İstiklalspor1-4
11 oktLvs Adana 01 FK0-1
8 oktWbij Denizli İYG1-0
3 oktLbij 1461 Trabzon FK1-4

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals3.25
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Beyoğlu Yeni Çarşı71.75 per spel
Serik Spor61.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Beyoğlu Yeni Çarşı1 (25%)
Serik Spor1 (25%)
2 apr 2025 2. Lig Beyoğlu Yeni Çarşı 3-2 Serik Spor
13 okt 2024 2. Lig Serik Spor 2-2 Beyoğlu Yeni Çarşı
2 mrt 2024 2. Lig Beyoğlu Yeni Çarşı 2-0 Serik Spor
18 okt 2023 2. Lig Serik Spor 2-0 Beyoğlu Yeni Çarşı

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS