Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Slovenië
Prva Liga
Ronde 3

Nafta vs Mura Voorspelling en Wedtips

1 aug 2026
5 - 2
Full Time
Correct
Onze keuze
Beide scoren
Ja
5 : 2
FT

Wedtips

39%
26%
35%
Nafta Gelijkspel Mura
Resultaat
Nafta
39%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
55%
Dubbele kans
Thuis/Uit
36%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Nafta
Nafta heeft 3 van de 5 thuiswedstrijden verloren (60%)
Nafta scoort 72% van hun doelpunten in de tweede helft
Nafta heeft in 3 van de 10 wedstrijden niet gescoord (30%)
Mura
Mura heeft 5 competitiewedstrijden op rij niet gewonnen
Mura heeft 3 van de 5 thuiswedstrijden verloren (60%)
Mura incasseert 33% van de doelpunten na de 75e minuut (7 goals)
Mura heeft slechts 1 van de 5 uitwedstrijden gewonnen
Mura gemiddeld 2.7 gele kaarten per wedstrijd (27 in 10 wedstrijden)
Mura incasseert 2.1 doelpunten per wedstrijd (21 in 10)

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
1
2.33 Gem. Goals
33% Beide Scoren
33% Plus 2.5
17 okt 2026 Mura 0-0 Nafta
1 aug 2026 Nafta 5-2 Mura
5 apr 2025 Nafta 4-2 Mura
2 feb 2025 Mura 0-0 Nafta
28 sep 2024 Nafta 0-0 Mura
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Nafta vs Mura: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Nafta met 39% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Nafta vs Mura?
Beide teams scoren: Ja (55% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Nafta vs Mura?
Onze dubbele kans is 12 met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Nafta vs Mura?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Nafta vs Mura gespeeld?
Nafta vs Mura wordt gespeeld op 1 aug 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Maribor 12 6 6 0 21 9 +12 24
2 Koper 12 6 4 2 19 11 +8 22
3 Bravo 12 5 4 3 14 13 +1 19
4 Olimpija Ljubljana 12 5 3 4 14 11 +3 18
5 Nafta 12 5 2 5 18 16 +2 17
6 Celje 11 4 4 3 12 11 +1 16
7 Aluminij 12 3 4 5 16 13 +3 13
8 Brinje-Grosuplje 12 3 2 7 15 25 -10 11
9 Mura 12 2 5 5 13 24 -11 11
10 Radomlje 11 1 4 6 14 23 -9 7
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Nafta
DWLWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktDbij Mura0-0
11 oktWvs Bravo1-0
19 sepLbij Koper0-2
4 sepWvs Radomlje3-1
30 augLvs Maribor2-3
Mura
DDDLD
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktDvs Nafta0-0
10 oktDbij Olimpija Ljubljana3-3
20 sepDvs Celje0-0
13 sepLvs Aluminij1-6
6 sepDbij Maribor1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.33
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals33%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Nafta91.5 per spel
Mura50.83 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Nafta3 (50%)
Mura4 (67%)
17 okt 2026 Prva Liga Mura 0-0 Nafta
1 aug 2026 Prva Liga Nafta 5-2 Mura
5 apr 2025 Prva Liga Nafta 4-2 Mura
2 feb 2025 Prva Liga Mura 0-0 Nafta
28 sep 2024 Prva Liga Nafta 0-0 Mura
20 jul 2024 Prva Liga Mura 1-0 Nafta

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS