Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Wales
FAW Kampioenschap
Ronde 8

Porthmadog vs Ruthin Town Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
3 - 0
Full Time
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
3 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Porthmadog Gelijkspel Ruthin Town
Resultaat
Porthmadog
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
55%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
3
2.83 Gem. Goals
33% Beide Scoren
50% Plus 2.5
12 sep 2026 Porthmadog 3-0 Ruthin Town
6 jan 2024 Porthmadog 2-3 Ruthin Town
27 okt 2023 Ruthin Town 1-1 Porthmadog
4 feb 2023 Ruthin Town 1-0 Porthmadog
28 jan 2023 Porthmadog 0-4 Ruthin Town
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Porthmadog vs Ruthin Town: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Porthmadog met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Porthmadog vs Ruthin Town?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Porthmadog vs Ruthin Town?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Porthmadog vs Ruthin Town?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Porthmadog vs Ruthin Town gespeeld?
Porthmadog vs Ruthin Town wordt gespeeld op 12 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Brickfield Rangers 11 9 0 2 26 10 +16 27
2 Newtown AFC 10 7 2 1 18 3 +15 23
3 Porthmadog 11 7 2 2 18 11 +7 23
4 Mold Alexandra 11 6 3 2 28 14 +14 21
5 Bala Town 11 6 1 4 22 20 +2 19
6 Caersws 10 5 3 2 22 15 +7 18
7 Bangor City 1876 FC 11 5 3 3 24 18 +6 18
8 Guilsfield 11 4 4 3 16 14 +2 16
9 Buckley Town 11 4 3 4 25 19 +6 15
10 Llanuwchllyn 11 4 2 5 17 24 -7 14
11 Rhyl 11 2 5 4 18 20 -2 11
12 Denbigh Town 11 3 1 7 20 23 -3 10
13 Ruthin Town 11 2 3 6 10 21 -11 9
14 Holyhead Hotspur 10 2 2 6 12 19 -7 8
15 Gresford Athletic 10 2 1 7 6 22 -16 7
16 Penrhyncoch 11 0 1 10 5 34 -29 1

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Porthmadog
WWWWL
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij Gresford Athletic1-0
3 oktWvs Bangor City 1876 FC1-0
26 sepWbij Newtown AFC1-0
12 sepWvs Ruthin Town3-0
5 sepLvs Bala Town1-2
Ruthin Town
DDWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Rhyl1-1
3 oktDbij Buckley Town1-1
25 sepWvs Penrhyncoch2-0
12 sepLbij Porthmadog0-3
4 sepLvs Caersws0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.83
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Porthmadog81.33 per spel
Ruthin Town91.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Porthmadog2 (33%)
Ruthin Town2 (33%)
12 sep 2026 FAW Kampioenschap Porthmadog 3-0 Ruthin Town
6 jan 2024 FAW Kampioenschap Porthmadog 2-3 Ruthin Town
27 okt 2023 FAW Kampioenschap Ruthin Town 1-1 Porthmadog
4 feb 2023 FAW Kampioenschap Ruthin Town 1-0 Porthmadog
28 jan 2023 FAW Kampioenschap Porthmadog 0-4 Ruthin Town
5 okt 2019 FAW Kampioenschap Porthmadog 2-0 Ruthin Town

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS