Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Ierland
Eredivisie
Ronde 36

Sligo Rovers vs Derry City Voorspelling en Wedtips

Showgrounds, Sligo

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Sligo Rovers Gelijkspel Derry City
Resultaat
Derry City
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
6 Gelijkspelen
7
1.78 Gem. Goals
39% Beide Scoren
33% Plus 2.5
7 aug 2026 Derry City 2-0 Sligo Rovers
6 apr 2026 Sligo Rovers 0-0 Derry City
6 feb 2026 Derry City 2-1 Sligo Rovers
5 okt 2025 Derry City 1-0 Sligo Rovers
12 jul 2025 Sligo Rovers 2-0 Derry City
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Sligo Rovers vs Derry City?
Ons model voorspelt Derry City met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Sligo Rovers vs Derry City?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Sligo Rovers vs Derry City?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Sligo Rovers vs Derry City?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Sligo Rovers vs Derry City gespeeld?
Sligo Rovers vs Derry City wordt gespeeld op 30 okt 2026 in Showgrounds.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Shamrock Rovers 34 19 8 7 54 35 +19 65
2 Bohemians 34 18 8 8 60 41 +19 62
3 St Patrick's Athl. 34 17 8 9 53 28 +25 59
4 Shelbourne 34 11 13 10 49 47 +2 46
5 Derry City 34 10 14 10 46 44 +2 44
6 Dundalk 34 10 12 12 51 56 -5 42
7 Galway United 34 10 11 13 46 51 -5 41
8 Waterford 34 8 13 13 48 58 -10 37
9 Drogheda United 34 9 10 15 41 54 -13 37
10 Sligo Rovers 34 5 9 20 26 60 -34 24
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Sligo Rovers
DLLLL
10Gespeeld
0Overwinningen
4Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.4
Winst %0%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals0.6
Gem. Conceded2
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

17 oktDvs Dundalk1-1
9 oktLbij Shelbourne1-5
19 sepLvs St Patrick's Athl.0-1
14 sepLvs Galway United1-3
11 sepLbij Drogheda United0-2
Derry City
WLWDW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

19 oktWvs St Patrick's Athl.1-0
16 oktLbij Drogheda United0-2
18 sepWvs Galway United1-0
14 sepDbij Waterford2-2
11 sepWbij Shelbourne1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden18
Gemiddeld Goals1.78
Beide Scoren39%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals56%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Sligo Rovers140.78 per spel
Derry City181 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Sligo Rovers6 (33%)
Derry City8 (44%)
7 aug 2026 Eerste Klasse Derry City 2-0 Sligo Rovers
6 apr 2026 Eerste Klasse Sligo Rovers 0-0 Derry City
6 feb 2026 Eerste Klasse Derry City 2-1 Sligo Rovers
5 okt 2025 Eerste Klasse Derry City 1-0 Sligo Rovers
12 jul 2025 Eerste Klasse Sligo Rovers 2-0 Derry City
22 apr 2025 Eerste Klasse Derry City 3-0 Sligo Rovers
15 mrt 2025 Eerste Klasse Sligo Rovers 0-1 Derry City
14 okt 2024 Eerste Klasse Derry City 1-1 Sligo Rovers
4 jul 2024 Eerste Klasse Sligo Rovers 2-1 Derry City
24 mei 2024 Eerste Klasse Derry City 2-2 Sligo Rovers
24 feb 2024 Eerste Klasse Sligo Rovers 0-0 Derry City
22 sep 2023 Eerste Klasse Sligo Rovers 1-0 Derry City
7 jul 2023 Eerste Klasse Derry City 2-1 Sligo Rovers
27 mei 2023 Eerste Klasse Sligo Rovers 1-0 Derry City
17 mrt 2023 Eerste Klasse Derry City 1-1 Sligo Rovers
24 okt 2022 Eerste Klasse Sligo Rovers 0-0 Derry City
13 sep 2022 Eerste Klasse Derry City 1-0 Sligo Rovers
23 mei 2022 Eerste Klasse Sligo Rovers 2-1 Derry City

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS