Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Nicaragua
Primera División
Ronde 16

Walter Ferretti vs San Marcos Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Walter Ferretti Gelijkspel San Marcos
Resultaat
Walter Ferretti
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
59%
Beide scoren
Ja
Wed
64%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Walter Ferretti
Walter Ferretti heeft in elk van de laatste 15 wedstrijden geïncasseerd
Walter Ferretti heeft de laatste 4 competitiewedstrijden gewonnen
Walter Ferretti heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden gescoord
Beide teams hebben gescoord in 12 van de laatste 15 wedstrijden van Walter Ferretti (80%)
Walter Ferretti scoort 23% van hun doelpunten in de eerste 15 minuten (3 goals)
Walter Ferretti heeft slechts 1 van de 5 uitwedstrijden gewonnen
San Marcos
San Marcos heeft 4 van de 6 thuiswedstrijden verloren (67%)
San Marcos heeft de laatste 3 competitiewedstrijden verloren
San Marcos scoort 30% van hun doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
San Marcos heeft slechts 1 van de 6 uitwedstrijden gewonnen
San Marcos heeft in 4 van de laatste 6 wedstrijden in de eerste helft gescoord (67%)
San Marcos heeft in 4 van de 12 wedstrijden niet gescoord (33%)

Belangrijke Statistieken

0
0 Gelijkspelen
1
1 Gem. Goals
0% Beide Scoren
0% Plus 2.5
30 aug 2026 San Marcos 1-0 Walter Ferretti
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Walter Ferretti vs San Marcos: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Walter Ferretti met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Walter Ferretti vs San Marcos?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Walter Ferretti vs San Marcos?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Walter Ferretti vs San Marcos?
We verwachten Over 2.5 goals (59% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Walter Ferretti vs San Marcos gespeeld?
Walter Ferretti vs San Marcos wordt gespeeld op 1 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Managua 15 12 2 1 45 15 +30 38
2 Diriangén 15 10 3 2 30 16 +14 33
3 Real Estelí 15 8 4 3 27 14 +13 28
4 UNAN Managua 15 7 4 4 18 16 +2 25
5 Walter Ferretti 15 6 3 6 31 24 +7 21
6 H&H Export 14 5 2 7 15 27 -12 17
7 Jalapa 15 4 3 8 15 19 -4 15
8 San Marcos 15 3 4 8 16 24 -8 13
9 Matagalpa 14 3 1 10 7 31 -24 10
10 Rancho Santana 15 1 4 10 12 30 -18 7
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Walter Ferretti
DWWWW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals2.2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren80%
Schone sheets0%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

30 oktDbij UNAN Managua1-1
25 oktWvs Rancho Santana4-1
18 oktWvs Real Estelí3-1
15 oktWbij Matagalpa5-1
11 oktWbij Diriangén4-2
San Marcos
DDLLW
6Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.33
Winst %33%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren67%
Schone sheets33%
Niet gescoord17%

Recente Wedstrijden

29 oktDvs Rancho Santana2-2
24 oktDvs Matagalpa0-0
17 oktLbij UNAN Managua2-3
15 oktLbij Managua2-3
30 augWvs Walter Ferretti1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden1
Gemiddeld Goals1
Beide Scoren0%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals0%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Walter Ferretti00 per spel
San Marcos11 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Walter Ferretti0 (0%)
San Marcos1 (100%)
30 aug 2026 Primera División San Marcos 1-0 Walter Ferretti

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS